OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nabídka služeb SEBEOBRANA-CZECH z.s

1. Pro ozbrojené složky

2. Pro civilní složky

 

Ozbrojené složky

 Výcvik je zaměřen především na zdokonalení a rozvíjení současných  profesních a odborných znalostí potřebných pro běžný výkon služby, tak pro výkon služby se zaměřením výjezdových skupin a  službu pořádkové jednotky.

 Základní  osnova výcviku taktické přípravy

 A)  výjezdové skupiny  : 

Přístup. Příjezd k objektům. Přístup k místnostem. Vstup do místností. Tiché a dynamické prohledávání objektu. Obecné zásady krytí a pohybu při krizové situaci. Taktika použití střelné zbraně. Taktika použití donucovacích prostředků. Taktika zákroku při střetu s pachatelem. Zastavovaní motorových vozidel Postup, při zranění člena nebo členů hlídky při zákroku.

 B) pořádková jednotka :

pořadové cvičení ( koordinace pohybů družstva / jednotky jako celku ). Systém velení a přenosu informací v družstvu. Základy logistického zajištění pořádkové jednotky. Nastupování a vystupování z vozidel. Metody průniku do rizikové zóny. Metody  zvládnutí, hromadných narušení veřejného pořádku. Využití kordonu k oddělení či rozdělení davu. Fyzická ochrana VIP osob a vozidel v rizikové zóně. Postup při zranění člena pořádkové jednotky v rizikové zóně

 Tento výcvik lze samozřejmě dle požadavků klienta rozšířit i o další formy přípravy,např.:

 Střeleckou přípravu. Převoz cenin. Ochrana majetku a osob. Zdravotní přípravu. Základy psychologie -  chování  v krizových situacích. Sebeobranu. Podílení se na vyhotovování zásahových plánků na objekty PCO atd.

 

Civilní složky

 Výcvik je zaměřen na trénink reálných situací, ale i pořádání kurzů, kempů a seminářů. Preventivní ochranou zdraví, nebo majetku, případně k ochraně „třetích osob“. Obrana proti ozbrojenému útočníkovi. Určeno jak pro muže, ženy, děti i seniory.

 Základní osnova výcviku civilních osob

 A) základní :

 Sebeobrana proti jednomu i více útočníkům. Bezpečné chovaní a práce v davu. Základní obranné techniky proti napadení na ulici. Fyzická a pohybová příprava. Zásady bezpečného chovaní. Využití osobních předmětů k sebeobraně. Reakce v rizikových situacích. Učení úderových a kopacích technik. Techniky v boji na zemi.

 B) speciální :

Obrana proti ozbrojenému útočníkovi (nůž, teleskop, pistole), Nácvik úderových a kopacích kombinací. Základní útočné techniky s nožem, teleskopickým obuškem. Polovojenská cvičení.

 

Tento výcvik lze samozřejmě dle požadavků klienta rozšířit i o další formy přípravy,např.:

 Základní střelecké kurzy. Zdravotní přípravu. Topografii atd.

Ostatní

 Aktivně se účastníme se dobročinných událostí. Organizujeme exhibice a ukázky na sportovních, nebo společenských akcích. Pořádáme semináře, kurzy, přednášky a  jiné vzdělávací programy.